شماره: 22154
1397/12/13
آیین تکریم و معارفه مدیر گزینش دانشگاه برگزار شد
آیین تکریم و معارفه مدیر گزینش دانشگاه برگزار شد

به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این مراسم رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیر مقدم به حاضران و تبریک پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار کرد: در ۲۲ بهمن ماه مردم با حضور حداکثری خود یکبار دیگر با آرمانهای والای انقلاب تجدید میثاق کردند و نقشه ها و توطئه های دشمنان را با این حضور پرشور و حماسی خنثی نمودند.

دکتر کریم همتی افزود: تغییرات و جابجایی ها در سیستم و مجموعه ها امری طبیعی و مرسوم است و خوشبختانه مدیران دانشگاه در برابر این تغییرات بالاترین درک را به نمایش گذاشته و با فراغبال از آن استقبال نموده اند.

وی ادامه دادگزینش حوزه ای حساس و با اهمیت است و در نظام و حکومت اسلامی ما نقش و جایگاهی مهم و ویژه دارد.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: در سایه وجود گزینش است که افراد پاکدست و صالح و کارآمد به مجموعه ورود می‌کنند و به مردم خدمت می نمایند.

وی بیان کرد: در گزینش افراد سعی کنیم به حریم خصوصی و شخصی آنان احترام بگذاریم و به گونه‌ای عمل کنیم که جاذبه نظام نه تنها برای قشر کارمند، بلکه برای تمام اقشار هر روز افزون‌تر گردد.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر از خدمات چند ساله رضایی مدیر سابق گزینش دانشگاه گفت: ایشان یکی از مدیران شاخص و شایسته و زحمتکش دانشگاه هستند که در حوزه گزینش انصافاً منشأ خیر و خدمت بوده‌اند.

 دکتر همتی ابراز کرد: دکتر کیخاونی همچنین از مدیرانی است که در کنار علم، سالها تجربه مدیریتی را نیز در کارنامه خود دارد که امیدواریم در کسوت مدیریت گزینش دانشگاه تمام تلاش و توان خود را به کار گیرد و موجب رشد و بالندگی هر چه بیشتر این حوزه گردد.

در ادامه نیز مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن‌ بالاترین سطح از دشمن شناسی و اوج آگاهی و بصیرت بود، ابراز کرد: اگر چه در معیشت جامعه مشکلاتی وجود دارد اما مردم فهیم و قدرشناس ایران اسلامی همواره در صیانت از نظام جمهوری اسلامی هیچگاه کوتاهی نخواهند کرد.

 حجت‌الاسلام والمسلمین هاشمی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر نقش و اهمیت گزینش در دستگاه‌ها و نهادهای مختلف، از خدمات مهدی رضایی مدیر سابق گزینش دانشگاه تقدیر نمود و انتصاب دکتر کیخاونی به عنوان سرپرست جدید گزینش دانشگاه را تبریک گفت.

 در ادامه این مراسم نیز مدیر سابق گزینش دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تقدیر از حضور مسئولان و کارکنان در این مراسم گفت: در حوزه گزینش با همکاری و اهتمام همکاران شایسته این حوزه، تمام تلاش خود را برای تحقق اهداف و برنامه‌های سازمانی به کار گرفتیم.

 مهدی رضایی ادامه داد: گزینش وظیفه و رسالت سنگین و حساس است چرا که این حوزه افرادی که قرار است ۳۰ سال به مردم خدمت کنند را انتخاب می‌کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های همکاران حوزه گزینش، برای دکتر کیخاونی به عنوان سرپرست جدید اداره گزینش دانشگاه آرزوی موفقیت و سربلندی در امور محوله نمود.

در ادامه این مراسم نیز دکتر ستار کیخاونی سرپرست جدید اداره گزینش دانشگاه ضمن تقدیر از حسن اعتماد رئیس دانشگاه به وی اظهار کرد: جناب آقای رضایی به عنوان مدیر سابق گزینش دانشگاه چند سال صادقانه خدمت نمودند که شایسته بالاترین تقدیرهاست.

 وی افزود: اداره گزینش جایی است که باید بر اساس وجدان اخلاقی و تصمیم گیری جمعی اهداف و برنامه‌ها را پیش برد. بنابراین بنده نیز در این راستا از نظر و دیدگاههای تمام همکاران گزینش و مسئولان دانشگاه قطعاً بهره خواهم برد.

 گفتنی است که در پایان این مراسم با اهدای لوح از خدمات مهدی رضایی به عنوان مدیر سابق اداره گزینش دانشگاه تقدیر به عمل آمد و حکم انتصاب دکتر کیخاوندی به عنوان سرپرست اداره گزینش دانشگاه به وی اعطا گردید.

 

حق انتشار محفوظ است ©